OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

Grön-Fri Проти водоростей, моху, лишайника, а також проти синяви на дереві.

Сфера використання:

На всіх типах поверхонь, таких як фасади, дахи, кам'яні доріжки, дерев'яні настили, стіни, маркізи. Поверхні з наступних будівельних матеріалів: штукатурка, камінь, цегла, бетон, етерніт, листове залізо, покриття для дахів, пофарбоване або без забарвлення дерево (навіть імпрегноване під тиском дерево), пластик, тканини, і т.п. Перевага Grön-Fri в тому, що засіб може також використовуватися з попереджуючей метою.

Властивості:

При обробці з Grön-Fri зростання гинуть негайно. Потім може пройти до 4-х років до того, як що-небудь може вирости на поверхні, це залежить від матеріалу, поверхні і його властивостей. Grön-Fri не впливає негативно на будівельні матеріали. При проблемі з чорними крапками (Cladiosporium) на вкритих фарбою поверхнях, рекомендується використовувати Jape Prick-fri.

Спосіб застосування: Grön-Fri, наноситься шляхом фарбування або пульверизатором низького тиску прямим струменем до сильному ступені зволоженості поверхні. Уникайте обробляти промерзлі поверхні або якщо дощ очікується протягом 12 годин. На поверхнях які пиіддаються природньому впливу, наприклад, таких як дах, залишки зникають самі згодом, немає необхідності обробки пізніше. На пофарбованих вертикальних поверхнях, таких як фасади, потрібно в більшості випадків, щоб поверхня промивалася, для повного зникнення залишків. Дозвольте Grön-Fri впливати як мінімум добу, до того як поверхні будуть промиватися. Квіти і рослини повинні накриватися, оскільки засіб впливає на хлорофіл рослин. Зібрана дощова вода з дахів, змішана з Grön-Fri, не повинна використовуватися для поливу або не повинна виливатися в садово-городню загату. При обробці дахів великі нарости моху повинні зчищатися попередньо. При обробці методом розпилення, рекомендується використовувати захисну маску для дихання (фільтр Р2), оскільки розпорошуються частки можуть дратувати органи дихання і викликати чхання. Так само необхідно використовувати захисні рукавички і захисні окуляри.

Розведення: 1 частина Grön-Fri разводиться з 4 частинами води.

Споживання: 0,20-0,25 літра готового розчину на 1м2, залежно від матеріалу, що обробляється. 1 літра Grön-Fri, розведеного до 5 літрів готового розчину достатньо для 25м2. (1літр розчину достатньо для 5-6м2)

Активний інгредіент: N-Alkybensyldemitilammoniumklorid (C8-C10) 80гр/л

Зберігати захищеним від морозу.

 

  

Art nr
Назва
Кількість в коробці
Пояснение
13012
Grön-Fri, 1л
12
5 л вистачає приблизно на 25m²
13024
Grön-Fri, 5л
3
25 л вистачає приблизно на 125m²
13026
Grön-Fri, 2
1
125 л вистачає приблизно на 500m²
13124
Grön-Fri Proffs, 5л
3
75 л вистачає приблизно на 375m²
13126
Grön-Fri Proffs, 2
1
375 л вистачає приблизно на 1500m²

Контакти

ТОВ «Есті-Трейд»

м. Київ, пр. Голосіївський, 30-В

Тлф: +38 050 343-05-43

Тлф: +38 067 656-25-12

E-mail: jape.ukraine@gmail.com

Підключись до нас: