OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

 

 

Grön-Fri Colour - це захисний засіб для деревини на водній основі з наявністю пігменту.

Поряд із захистом деревини від цвілі та синяви поверхня набуває гарного кольору, що захищає деревину від пошкодження ультрафіолетовими променями сонця.

 

Grön-Fri Colour - це унікальний та запатентований продукт.

 

Grön-Fri Colour заснований на вже багаторазово тестованому та ефективному Grön-Fri.
Коротко про Grön-Fri Colour:

 

• Захищає від цвілі та синяви
• Красиві відтінки прозорої глазурі
• Застосування як промисловим способом, так і обприскувачем низького тиску.
• Доступний в широкому діапазоні кольорів
• Можливість перефарбовувати усіма типами фарб
• Безпека перевезень у транспорті (базова)
• Для раніше необробленої деревини
• Запатентован

Вироби з деревини, зокрема, будівельні елементи з дерева і дерев'яні будинки, вироблені на фабриках поставляються і монтуються часто незабарвленими. Є необхідність в тому, щоб стало можливим проводити індивідуальне фарбування у тому ж місці, де відбувається монтування та збирання.

Іншою причиною є те, що звичайна фарба, яка наноситься на місці виробництва може бути пошкоджена при транспортуванні і пошкодження повинні бути виправлені, що веде до подорожчання продукції, а також до ризику зміни потрібної кольорової гами.
Необроблені пиломатеріали ризикують після монтування на відкритому повітрі бути пошкоджені цвіллю, якщо вони негайно не будуть пофарбовані фарбою, яка захистить проти цвілі.

Фарбування пиломатеріалів та виробів з деревини, заражених цвіллю, часто буває недостатньо для знищення цвілі та спор цвілі, які вже закріпились у деревині. За сприятливих умов для цвілі, таких як волога погода при температурі вище 5 ° C, цвіль продовжує руйнувати деревину навіть під покриттям фарби, що завдає величезної шкоди.

Grön-Fri Colour - це засіб, який захистить дерев'яні вироби проти цвілі, без шкідливого впливу на деревину, а також додасть поверхні гарний колір, який пізніше може бути перефарбований будь-якою фарбою без якого-небудь погіршення властивостей фарби або кольору.

  

Можливі кольори:

Grön-Fri Colour Коричневий

Grön-Fri Colour Зелений

Grön-Fri Colour Темний

Grön-Fri Colour Жовтий

Контакти

ТОВ «Есті-Трейд»

м. Київ, пр. Голосіївський, 30-В

Тлф: +38 050 343-05-43

Тлф: +38 067 656-25-12

E-mail: jape.ukraine@gmail.com

Підключись до нас: