OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

 

Для знищення цвілі і грибків усередині приміщень.

Mögel-Fri це ефективний біоцид з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище. Призначений для видалення грибкових спор на деревині, бетоні, штукатурці, гіпсі і інших будматеріалах, як в приміщеннях, так і зовні будинку. Області використання: горища, підвали, ванни, стіни, підлоги, тощо. Mögel-Fri також застосовується для очищення і видалення запахів мікробних забруднень і може бути використаний в профілактичних цілях, оскільки має тривалий період активного впливу. Містить УФ-активні сполуки для кращого огляду поверхні.

Застосування:

Mögel-Fri можна використовувати на всіх типах поверхонь. Не чинить негативного впливу на будівельні матеріали. Mögel-Fri ефективний проти всіх видів цвілі, синяви, плям, захищає від грибків як всередині будівель, так і зовні.

Спосіб застосування:

Mögel-Fri рівномірно наноситься розпилювачем під низьким тиском, щіткою, пензлем, валиком або губкою. Нарости негайно "в'януть" і засіб стерилізує поверхню. Залишити Mögel-Fri як мінімум на 1 день на поверхні, потім зчистити при необхідності нарости щіткою або промити.

Контроль:

Mögel-Fri містить УФ-активні речовини, які дозволяють візуально побачити оброблену поверхню за допомогою УФ-лампи. Приміщення повинно бути затемнено. Поверхня повинна бути освітлена УФ джерелом світла в діапазоні 350мм. Відстань між лампою і поверхнею варіюється від декількох см для темних матеріалів та приблизно до 50 см для світлих матеріалів. Завжди потрібно мати необроблену частину поверхні в якості основи для порівняння. Для дуже темного матеріалу, ефект від УФ-активних речовин може бути невеликий. Папір в гіпсокартоні може містити сліди відбілювача, які видно при опроміненні УФ-світлом.

Споживання:

0,2-0,25 літра на 1м² в залежності від поверхні. Одного літра Mögel-Fri вистачає приблизно на 5 м²

Запобіжні заходи:
Засоби захисту органів дихання (фільтр P2), а також рукавички та окуляри під час розпилювання даного продукту. Може дратувати дихальні шляхи і викликати чхання.

Хранение:

Не заморожувати.

Чи не заморожувати. Зберігати в щільно закритій оригінальній тарі. Не вживати всередину навіть розведеним. Перед застосуванням збовтати. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  

Art nr
Назва
Кількість в коробці
Пояснення
11812
Mögel-Fri, 1л
12
Не потребує розведення з водою
11824
Mögel-Fri, 5л
3
Не потребує розведення з водою
11826
Mögel-Fri, 20л
1
Не потребує розведення з водою

Контакти

ТОВ «Есті-Трейд»

м. Київ, пр. Голосіївський, 30-В

Тлф: +38 050 343-05-43

Тлф: +38 067 656-25-12

E-mail: jape.ukraine@gmail.com

Підключись до нас: