OT Malesuada - шаблон joomla Видео
0 product

  

Prick-Fri це ефективний біоцид по знищенню чорних плям, викликаних цвіллю на забарвлених дерев'яних фасадах. Найбільш часто зустрічається сорт цвілі Cladisporium, який росте, як на фарбі так і в тріщинах фарби.

Застосування:

Prick-Fri використовується на всіх типах фарби. Не чинить негативного впливу на будівельні матеріали. Не витруює мінеральні матеріали. У разі сумнівів щодо зростання цвілі, повинен бути проведений аналіз фарби і основного матеріалу. У відповіді разом з аналізом повинні бути прикладені поради щодо виконання робіт, які підходять для даного обьекта. Якщо цвіль росте в нижчих шарах фарби або якщо цвіль сидить в дереві всередині під фарбою, то одна обробка з Prick-Fri не допоможе. Необхідно, наприклад, очистити поверхню від фарби, обробити проти зростання і потім перефарбувати. Пробу для аналізу з описом ураженої поверхні можна послати в компанію.

Спосіб застосування:

Prick-Fri наноситься щіткою, пензлем або губкою і втирається в поверхню. Обробити і залишити поверхню принаймні на один день, бажано більше. Якщо поверхні повинні перефарбовуватися, потрібно потім промити з Målningstvätt, а якщо не повинні перефарбовуватися, то потрібно використовувати Underhållstvätt, після обробки. Необхідно зволожити поверхню водою, до нанесення миючих засобів і потім очистити поверхню щіткою. Обробка повинна повторюватися до зникнення цвілі. Потім поверхні повинні висушуватися протягом 2-х тижнів до окрашіванія. Квіти, трава повинні бути вкриті, бо засіб впливає на хлорофіл рослин.

Розведення:

Розбавити водою 1:2. Також може використовуватися в нерозведеному вигляді, де поверхня надзвичайно пошкоджена.

Споживання: 0,2-0,25л на 1м ². Одного літра Prick-Fri досить для 15м ²

. 

Art nr
Назва
Кількість в коробці
Пояснення
13712
Prick-R 1 l
12
Одного літра Prick-Fri досить для 15м²
13724
Prick-R 5 l
3
Одного літра Prick-Fri досить для 75

Контакти

ТОВ «Есті-Трейд»

м. Київ, пр. Голосіївський, 30-В

Тлф: +38 050 343-05-43

Тлф: +38 067 656-25-12

E-mail: jape.ukraine@gmail.com

Підключись до нас: